Nederlands Deutsch Fran├žais English

Contactpersonen Food

indien u meer informatie wilt over de afdeling Food kunt u contact opnemen met:

 

 Jack Nijsen

  Jack Nijsen
  Directeur

  0031 (0)478-552904
  0031 (0)6-29064992
  j.nijsen@nijsen-granico.nl

   Peter Smets

  Peter Smets
  Hoofd Facilitaire Diensten

  0031 (0)478-552909
  p.smets@nijsen-granico.nl

 Ellen Zwartkruis-Muijsers   Ellen Zwartkruis-Muijsers
  Hoofd Inkoop Food

  0031 (0)478-552924
  e.zwartkruis@nijsen-granico.nl
   Lucien Lankes   Lucien Lankes
  Inkoop Food

  0031 (0)478-552912
  0031 (0)6-50999800
  l.lankes@nijsen-granico.nl
 Frans Hermans   Frans Hermans
  Inkoop Food

  0031 (0)6-12132251
  f.hermans@nijsen-granico.nl
     
    Francis Jenniskens
  Administratief medewerkster

  0031 (0)478-552900
  f.jenniskens@nijsen-granico.nl
   Karin Smits   Karin Smits
  Administratie / Facturatie Food

  0031 (0)478-552900
  k.smits@nijsen-granico.nl
    Peter Poels
  Hoofd Logistiek

  0031 (0)478-552903
  p.poels@nijsen-granico.nl
      William Smeets
  Planner Food

  0031 (0)478-552901
  w.smeets@nijsen-granico.nl
   
             
     

Overzicht contactpersonen