Nederlands Deutsch Fran├žais English

Contactpersonen Feed

Indien u meer informatie wilt over de afdeling Feed kunt u contact opnemen met:

 

Bram Jansen Bram Jansen
Hoofd Verkoop/
Specialist Varkenshouderij

+31 (0)6-54385604
b.jansen@nijsen-granico.nl
  Jef Wouters      Jef Wouters
Specialist Varkenshouderij


+31 (0)6-50647908
j.wouters@nijsen-granico.nl
Arie Blom, bedrijfsadviseur varkenshouderij Arie Blom
Specialist Varkenshouderij
Productspecialist Broodmelange

+31 (0)6-46054003
a.blom@nijsen-granico.nl
  Jop van den Elsen Jop van den Elsen
Specialist Varkenshouderij


+31 (0)6-50647906
j.vandenelsen@nijsen-granico.nl
Emiel Friesen

Emiel Friesen
Adviseur Varkenshouderij


+31 (0)6-46054001
e.friesen@nijsen-granico.nl

  Karel van der Velden

Karel van der Velden
Business Development
Manager 

+31 (0)6-54702048
k.vandervelden@nijsen-granico.nl

 

Erik Klaessens
Productspecialist brijvoer

+31 (0)6-15388038
e.klaessens@nijsen-granico.nl

 

  Willem Classens

Willem Classens
Data & E-commerce
Manager

+31 (0)478-552918
w.classens@nijsen-granico.nl

Janneke Crooijmans

Janneke Crooijmans
Marketing & Verkoopondersteuning

+31 (0)478-552920
j.crooijmans@nijsen-granico.nl

  Alma Valentijn

Alma Valentijn
Marketeer


a.valentijn@nijsen-granico.nl

           

Overzicht contactpersonen

Nijsen/Granico B.V.
Veulenseweg 20
5814 AC  Veulen

T: +31 (0)478 - 55 29 00 (op werkdagen van 8:00 - 17:00 uur)
F: +31 (0)478 - 58 84 56

E: info@nijsen-granico.nl
Bestellingen kunt u plaatsen via: bestellingen@nijsen-granico.nl